Címlap Sajtóarchívum Kitüntetettek 2012.
template ."/tools.php");?>
Kitüntetettek 2012. PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Balla Zsófia
2013. július 09. kedd, 08:42

2012. december 12.-én Budapesten a Magyar Iparszövetség Székházában került sor a 2012. évi kitüntetések átadására.

Bács-Kiskun Megyéből Molnár Ferenc vállalkozó /Molnár Fatelep, Kecskemét/
Magyar Iparszövetség Emlékgyűrűje kitüntetésben
részesült.

A Bács-Kiskun Megyei Iparszövetség elnökségének tagjaként, illetve a megyei kamara elnökségi tagjaként hasznosítani tudta és tudja kiterjedt kapcsolatrendszerét a Horvátországi, Romániai és Szlovákiai szakmai és gazdasági együttműködések ápolásában.
Élénk társadalmi életet él, támogatja a sportot és a kultúrát is.

A Magyar Iparszövetség Elismerő Oklevele kitüntetésben részesült:

- Papp Tamás, a Pappimpex Kft. ügyvezetője /6500 Baja, Szegedi út 115. Pf.:23./

Több mint 15 éve a szövetségünk tagja és jelölő bizottságunk elnöke, eredményes export tevékenységet folytató kisvállalkozást irányít.

- Végh István, a Végh-Vár Kft. ügyvezetője /6320 Solt, Mikszáth K. u 71./

Több mint 10 éve a szövetségünk tagja és jelen körülmények között is folyamatosan fejleszt és fejlődik, jelenleg új hűtőházzal gazdagodott a vállalkozás.

Módosítás dátuma: 2013. július 09. kedd, 08:49